کاربر مهمان
یکشنبه 18 خرداد 1399
18.208.132.33 :Your IP
 • ورود کاربران دانشگاهی

 • ثبت نام کاربران دانشگاهی

 • تغییر کلمه عبور

 • (0)
  pay

  WriteMe


  خدمات ویرایش و ترجمه تخصصی


  به منظور ارتقای سطح مقالات نگارش شده توسط دانشجویان و پژوهشگران کشور، سامانه تامین منابع دانش لینک با همکاری سایت ترجمه تخصصی رایت می، با بهره گیری از بهترین مترجمین و ویراستاران داخلی و خارجی، امکان ارائه خدمات ویرایش و ترجمه تخصصی متون و مقالات انگلیسی زبان را فراهم نموده است.

  ضمن تشکر از حسن اعتماد شما کاربران گرامی، امید داریم ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفی مورد رضایت و توجه شما فرهیختگان گرامی قرار گیرد. جزییات بیشتر از این خدمات در ادامه ارائه شده است.
  چه خدماتی در زمینه ویرایش و ترجمه تخصصی ارائه می گردد؟


  با به کارگیری بهترین مترجمین و ویراستاران ایران، خدمات ویرایش و ترجمه تخصصی در زمینه های زیر ارائه می گردد:


  خدمات ترجمه:


  • ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون عمومی و تخصصی
  • ترجمه تخصصی مقالات علمی ISI
  • ترجمه کتاب
  • ترجمه چکیده پایان نامه
  • ترجمه رزومه (CV)
  • ترجمه انگیزه نامه (SOP)
  • ترجمه کاورلتر (Cover Letter)  خدمات ویرایش:


  • ویرایش تخصصی مقالات علمی
  • ویرایش بومی (Native) مقالات انگلیسی ISI
  • بازنویسی (Paraphrase) مقالات و رفع سرقت ادبی و هم پوشانی
  • ویرایش پایان نامه
  • ویرایش کتاب  خدمات ویرایش و ترجمه تخصصی توسط چه کسی انجام می شود؟


  کلیه خدمات ویرایش و ترجمه تخصصی متون و مقالات توسط مترجمین خبره و حرفه ای انجام می شود که در مراحل مختلف ابراز صلاحیت شده اند و توانایی ترجمه و ویرایش در زمینه های تخصصی را دارا هستند.

  ما این امکان را فراهم کرده ایم تا بتوانید پروژه ترجمه و ویرایش مقاله خود را به مترجمی بسپارید که در زمینه متن شما تحصیل کرده باشد و دارای تجربه و مهارت کافی باشد. یقینا زمانی که مترجم حرفه ای، متعهد و متخصص باشد همان کیفیتی را که انتظار دارید حاصل خواهد شد.  خدمات ترجمه و ویرایش در کدام رشته ها و زمینه ها انجام می شود؟


  در بیش از صد رشته و گرایش امکان انجام ویرایش و ترجمه تخصصی توسط مترجمان ما فراهم است.

  رشته های فنی و مهندسی مانند مکانیک، صنایع، برق، عمران و… و رشته های پزشکی مانند دندان پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و… یا رشته های علوم انسانی مانند ادبیات، حقوق، معارف و ….

  مترجمان ما دارای سابقه و مهارت در انجام ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ترجمه پایان نامه، ترجمه اسناد و مدارک، نامه های اداری، قرارداد ها، ترجمه سایت، بروشور و کاتالوگ و… در زمینه های تخصصی گوناگون هستند.  هزینه و مدت زمان انجام خدمات چگونه تعیین و محاسبه می شوند؟


  رایگان و بدون دردسر فایل خود را برای ما ارسال نمایید تا قیمت گذاری شود و با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر پروژه خود را ثبت نمایید. قیمت خدمات ویرایش و ترجمه تخصصی بر اساس عوامل مختلفی مانند زمان مورد نیاز، زمینه متن، تعداد کلمات و...تعیین می شود. ما در عین ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، قیمت های بسیار مناسبی ارائه نموده ایم.

  همچنین هیچ هزینه جانبی بابت پشتیبانی، تایپ و … به مبلغ پروژه اضافه نمی شود. برای دریافت هزینه پروژه خود و زمان تحویل دقیق، لطفا فرم ارسال سفارش را تکمیل کنید تا ظرف چند دقیقه قیمت و مدت زمان لازم خدمت شما اعلام گردد.  آیا خدمات ارائه شده شامل ضمانت و پشتیبانی نیز هستند؟


  تمامی خدمات ارائه شده در زمینه ویرایش و ترجمه تخصصی دارای گارانتی و پشتیبانی نامحدود هستند.

  پس از تکمیل پروژه توسط مترجم و ویراستار، ارزیابان ما که دارای سابقه و مهارت بالایی در ترجمه و زبان شناسی هستند، پروژه را مجددا از لحاظ کیفیت و رعایت قواعد و قوانین ترجمه و نگارش کنترل می نمایند و در صورتی که بدون ایراد بود برای مشتری ارسال می گردد.

  با این فرآیند امکان وجود خطا و اشکال در متن کاهش می یابد اما چنانچه پس از تحویل، ایرادی وجود داشت بدون دریافت هزینه و کاملا رایگان مجددا به مترجم و ارزیاب بازگشت داده می شود تا برطرف گردد.  آیا امنیت و حریم خصوصی فایل ها و مقالات ما حفظ می گردد؟


  ما موظفیم تا از تمامی اطلاعات شما و همچنین مقالات ارسالی شما محافظت و مراقبت نماییم. هیچ سواستفاده ای از اطلاعات و متون شما نخواهد شد و در اختیار فرد یا سازمان های دیگری قرار نخواهد گرفت.  چگونه سفارش خودرا ارسال کنیم؟


  برای ارسال سفارش خود ابتدا فرم را به صورت دقیق تکمیل نمایید و جزییات مدنظر خود را وارد کنید.

  فراموش نکنید که اولین معیار تعیین هزینه تعداد کلمات فایل شماست. لطفا فایل ورد (Word) مقاله را ارسال کنید و تمام جزییات را به دقت وارد نمایید.

  قیمت و مدت زمان لازم ظرف چند دقیقه از طریق ایمیل و تلفن به اطلاع شما خواهد رسید، پس لطفا آدرس ایمیل و شماره تلفن معتبر خود را وارد نمایید.

  با تایید شما و پرداخت هزینه پروژه (به صورت پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت)، پروژه شما در مرحله انجام قرار خواهد گرفت و در زمان مقرر تقدیم شما خواهد شد.

  برای دریافت بهترین کیفیت ترجمه و ویرایش، همین الان سفارش خود را ارسال نمایید